---
title: Årets Kaldeste – SurfNorge Photo Awards
date: 2018-01-08T22:18:38Z
modified: 2018-01-11T07:55:51Z
permalink: "https://surf-norge.no/nyheter/arets-kaldeste-surfnorge-photo-awards/"
type: post
status: publish
excerpt: ""
wpid: 24453
categories:
  - Konkurranser
  - Nyheter
  - photoawards2017
tags:
  - Konkurranser
  - Nyheter
  - photoawards2017
  - årets kaldeste
  - SurfNorge Photo Awards
  - surfshop
  - vinter
  - Norsk Bokmål
language:
  - Norsk Bokmål
featured_image: "https://surf-norge.no/wp-content/uploads/2017/01/HKO_7446.jpeg"
author: Henrik Bydal
timestamp: 2018-01-11T07:55:51Z
---

**I jakten på det beste surfebildet i 2017, skal vi også kåre Årets Kaldeste – SurfNorge Photo Awards. Her er finalistene, én av disse stikker av med en full Xcel vinterpakke fra [Surfshop.no](https://www.surfshop.no/)**

Alle foto: Innsendt til SurfNorge Photo Awards.Årets kaldeste bilde er tatt gjennom 2017 og kåres av [Surfshop.no](https://www.surfshop.no/). I premiepotten ligger Xcel Infinity 6/5/4 TDC, Xcel 8 mm boots og 7mm votter. En pakke til en verdi av flere tusen kroner, som garantert vil holde deg varm selv i de kaldeste sessions.

Drakten er en av de mest populære draktene blant norske surfere, og en av de mange innsendte bidragene får en til odel og eie. Til alle dere som trosser kulda for bølgene – vi hyller dere! Nyt finalistene her.

##### Årets Kaldeste – SurfNorge Photo Awards.

Blant hundrevis av innsendte bilder er disse med i finalen i kategorien Årets Kaldeste. Vinneren kåres av [Surfshop.no](https://www.surfshop.no/), som også leverer premien. Årets Kaldeste – SurfNorge Photo Awards, er en av mange kategorier man kan vinne. En stor takk til Surfshop.no for premiebidrag, måtte den mest forfrosne vinne.